REKLAMA W GOOGLE CENNIK

Obsługa Google Ads

Google Ads (dawniej Google AdWords) to kampania reklamowa, której obsługa może przynieść ci dodatkowe zyski i korzyści. Polega to na pokazaniu się na górze strony ponad organicznymi wynikami wyników wyszukiwarki internetowej. Kojarzysz ekskluzywnie wyróżnione trzy pierwsze wyniki? Dzięki niej możesz dodatkowo dotrzeć do tych osób, które poszukują usług lub produktów w twojej branży i okolicy. Nie musisz się nawet ograniczać do lokalnego środowiska lecz może to mieć zasięg krajowy, a nawet globalny. To ty wybierasz czas i region wyświetlania twojej kampanii reklamowej w Google tak, aby ludzie z sąsiedztwa, miasta, województwa, kraju, a nawet świata mogli dowiedzieć się o twojej działalności. Sprawdź Cennik Google Ads i zleć nam Obsługa Google Ads.

Kampania Reklamowa Google Ads to:

  • otwarcie się na nowe możliwości
  • zwiększenie szansy dotarcia do nowych klientów
  • pomnożenie swoich wpływów
  • precyzyjne i inteligentne wydawanie funduszy
obsługa google ads

KAMPANIE GOOGLE ADS – Cena, Korzyści, Najważniejsze Informacje

Kampanie Google Ads (inaczej PPC) są obok social mediów najpopularniejszą formą działań marketingowych. Pozwalają na skuteczne dotarcie do potencjalnych klientów, których cechy możemy określić niezwykle precyzyjnie. Wyszukiwarka Google i wszystkie serwisy partnerskie (m.in. YouTube) tworzą wspólnie sieć, w której reklamują się miliony firm z całego świata.

cennik google ads

Kampanie Reklamowe Google Ads

Wyświetlenia twoich reklam mogą sięgnąć jeszcze dalej! Jeśli nie chcesz ograniczać się do miejsca czy czasu, twoja reklama Google Ads może pojawiać się nawet na innych stronach internetowych o tej samej lub podobnej tematyce dzięki czemu nie będziesz zatrzymany nawet swoją branżą! Gdzie można coś smacznie i tanio zjeść? Gdzie można znaleźć aptekę 24/7 lub hotel w promieniu 2km? Wiele potrzeb jest nagłych i pierwszy pod ręką jest zawsze smartfon. Nasza Agencja SEO zajmie się obsługą kampanii reklamowej Google Ads, aby Twoja reklama wyświetlała się poprawnie na urządzeniach mobilnych i była gotowa na każdą nagłą sytuację. Jakie są koszty? Sprawdź Cennik Google Ads – płacisz tylko wtedy, gdy ktoś kliknie na twoją reklamę i wejdzie na twoją stronę. To ty określasz budżet na reklamy. Przeznaczasz na to tylko te fundusze, które zaplanowałeś w swoim biznes planie.

Jak zaczniemy współpracę przy Google Ads?

CENNIK GOOGLE ADS

Reklama Google Ads – Cennik

Jeśli chodzi o koszty związane z obsługą kampanii Google Ads, cena zawsze ustalana jest indywidualnie. Ustalamy ją na podstawie budżetu reklamowego, którym dysponujesz. Jesteśmy elastyczni i uczciwi, dlatego takie stawki proponujemy.

Decydując się na współpracę z naszą agencją możesz liczyć na kompleksowe i profesjonalne wsparcie na każdym etapie prowadzonych działań marketingowych. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza i zaangażowanie pomogą ci w osiągnąć upragnione efekty.

Rodzaje Reklam Google Ads

  • TEKSTOWA
  • DISPLAY (BANEROWA)
  • GENERUJĄCA POŁĄCZENIA (NA TELEFONY)
  • LOKALNA (GOOGLE MAPS)
  • DISCOVERY (GMAIL, YOUTUBE, GOOGLE MAPS ITP.)
  • PRODUKTOWA (GOOGLE MERCHANT CENTER)

Wybierz Pakiet i Rodzaj Strony